четвер, 30 листопада 2017 р.

                     Запалюємо пам'яті свічу

Згадайте нас - бо ми колись жили...
Зроніть сльозу і хай не згасне свічка!
Ми в цій землі житами проросли,
Щоб голоду не знали люди вічно
!
Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо.
24 листопада 2017 року в школі І-ІІІ ступенів № 306 Деснянського району міста Києва відбулась підготовлена вчителем української мови та літератури Дацюк Наталією Михайлівною і учнями закладу  імпреза-реквієм вшанування пам'яті безневинно померлих українців у 1932-1933 роках  "Запалюємо пам'яті свічу".  Учні школи переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, які тривалий період не оприлюднювались,та підготували виступи з даної тематики.
   Одинадцятикласники  змусили кожного з присутніх згадати про ті страшні часи Голодомору, задуматись над трагедією, що не оминула майже жодну сім’ю українського народу. Серця  дітей  та вчителів не залишились байдужими після участі в заході і скорботної хвилини мовчання та вшанування пам’яті загиблих в 1932-1933роках .  
Звертаючись до учнів школи, заступник директора з виховної роботи Ярмоленко Олександра Василівна  закликала всіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам'яті 25.11.2017 року о 16.00.
Запалила свічку, запалила, 
Щоби більше лихо не ходило, 
Хай палає свічка світлом білим, 
Щоб в бабусі серце не боліло… 
Щоби більше не прийшло те горе, 
Хай горять свічки Голодомору. 
Чуєш – душі аж до неба кличуть! 
Хай горять вогненні білі свічі!



























 











субота, 25 листопада 2017 р.

День відкритих дверей у КНУКіМ

17 листопада 2017 року перед учнями  11-А класу школи І-ІІІ ступенів    № 306 Деснянського району міста Києва гостинно відкрив двері університет культури та мистецтв.
Дуже символічно, що одинадцятикласникизмогли поринути у вир студентського життя саме у Міжнародний день студента. Зареєструвавшись, абітурієнти вирушили на екскурсією кращим столичним вишем.
Занурившись у кожну із професій, абітурієнти мали змогу відвідати всі факультети університету. Викладачі-практики різних факультетів поспілкувались з амбітною молоддю, відповіли на питання та радо запрошували всіх бажаючих на консультації щодо проходження творчого конкурсу.
Найочікуванішою для вступників стала зустріч із Михайлом Поплавським, який надав батьківські поради і життєві настанови. «Ви повинні атакувати життя. Не думайте, що хтось усе зробить за вас. Тільки наполегливі досягають успіху. Треба мріяти про максимум, щоб досягти хоча б мінімуму, який приведе вас до зоряного шляху. Пам’ятайте, ваша доля у ваших руках,  ви є режисерами свого життя. Бажаю мирного неба, здоров’я, щастя, та щоб вам завжди хотілося хотіти!»– сказав Михайло Поплавський.
На згадку про насичений день абітурієнти робили селфі з Михайлом Поплавським, викладачами і студентами, ділилися враженнями та власними відкриттями щодо одного з найкращих університетів України.